Movies
Ratings
443
A Silent VoiceRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
KediRated ★ 3.5