Series
Ratings
25
Heaven's Design TeamRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 5.0
The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 5.0
Smile Down the RunwayRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0