Movies
Ratings
150
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.5
BurningRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0