Titles you rated
BurningRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
BurntRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0