Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5