Titles you rated
King and the ClownRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5