Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Army of DarknessRated ★ 2.5
Tai-Chi MasterRated ★ 3.5
SpringtimeRated ★ 4.0
Rocky IIIRated ★ 3.5
Two GuysRated ★ 3.5
The Killing FieldsRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
DinosaurRated ★ 3.5