Movies
Ratings
146
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Memories of TomorrowRated ★ 3.0
5 to 7Rated ★ 4.0