Movies
Ratings
211
AnacondaRated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 3.0
CrossingRated ★ 3.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0