Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 1.5
Rough CutRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 2.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
RampantRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 1.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0