Series
Ratings
63
Delicious GuysRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5