Series
Ratings
28
Life on MarsRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 1.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0