Titles you rated
Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.5
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
CoralineRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 4.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0