Titles you rated
No Longer HeroineRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Still the WaterRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
BluebeardRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0