Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
KarmaRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0