Titles you rated
An EducationRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
AlligatorRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
The Breakfast ClubRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
The Lego Movie 2: The Second PartRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0