Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
The CulpritRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 3.0
PoisonRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0