Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0