Titles you rated
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 5.0
BrainRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0