Movies
Ratings
212
OrphanRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 0.5
MetamorphosisRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 1.5
Truth or DareRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 2.5
The DiscoveryRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 1.0
HerRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5