Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 4.0