Titles you rated
ShopliftersRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
A Perfect ManRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
The LiarRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5- 내 꿈은 컬러 꿈 #1 : the Green MoonRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
AdriftRated ★ 4.0