Titles you rated
 Pale MoonRated ★ 3.5 Pale MoonRated ★ 3.5
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5 The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
 In the Mood for LoveRated ★ 4.0 In the Mood for LoveRated ★ 4.0
 Chungking ExpressRated ★ 4.5 Chungking ExpressRated ★ 4.5
 MatildaRated ★ 3.5 MatildaRated ★ 3.5
 Wolf ChildrenRated ★ 4.5 Wolf ChildrenRated ★ 4.5
 MementoRated ★ 4.5 MementoRated ★ 4.5
 Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.0 Everybody Wants Some!!Rated ★ 3.0
 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5 Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 4.0 ZootopiaRated ★ 4.0
 The Great GatsbyRated ★ 4.0 The Great GatsbyRated ★ 4.0
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
 The Brand New TestamentRated ★ 3.0 The Brand New TestamentRated ★ 3.0
 Take This WaltzRated ★ 4.5 Take This WaltzRated ★ 4.5
 The Imitation GameRated ★ 4.0 The Imitation GameRated ★ 4.0
 War HorseRated ★ 3.5 War HorseRated ★ 3.5
 The MartianRated ★ 4.0 The MartianRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 3.5 The InternRated ★ 3.5
 InterstellarRated ★ 4.0 InterstellarRated ★ 4.0
 Inside OutRated ★ 4.5 Inside OutRated ★ 4.5