Titles you rated
Money MonsterRated ★ 2.5
First BloodRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
The MimicRated ★ 1.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Run-OffRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
I Am a HeroRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 2.5