Series
Ratings
41- 원피스 3기Rated ★ 4.0
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 3.5- Phantom SingerRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5