Series
Ratings
34
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0