Movies
Ratings
597
Frozen IIRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 2.5
Kick-Ass 2Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ColossalRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 3.5