Titles you rated
ElementalRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5