Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.0
ParadiseRated ★ 2.0
Godzilla Minus OneRated ★ 2.5
HuntRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 2.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 2.5
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Wages of FearRated ★ 2.0