Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Legal HighRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0