Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 1.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.0