Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 2.0
Se7enRated ★ 4.0
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0