Movies
Ratings
337
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
MementoRated ★ 2.5
Lady BirdRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0