Movies
Ratings
89
ConfessionsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0