Movies
Ratings
748
The Do-OverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
The InvasionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Nappily Ever AfterRated ★ 4.5
Dumplin'Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Christopher RobinRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 2.0