Series
Ratings
76
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0- The Big CRated ★ 4.5
- The Big CRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Call the MidwifeRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 4.5
The Big CRated ★ 5.0- Switched at Birth Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5