Movies
Ratings
401
Fantastic FourRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 4.5
PompeiiRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
Queen of WalkingRated ★ 4.0