Movies
Ratings
110
Blood DiamondRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5
Runaway JuryRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 2.5