Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0