Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0