Movies
Ratings
1078
MaterialistsRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0