Titles you rated
Ping PongRated ★ 4.0- Drowning FishRated ★ 3.0
GORated ★ 4.5
LaundryRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
CrocodileRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.0
MotherRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0