Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 2.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
Ten MonthsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5