Series
Ratings
84
Crime SceneRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0