Titles you rated
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
MoonRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5