Titles you rated
BurningRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.5
The DigRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
We Have Always Lived in the CastleRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 5.0
DangalRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5