Titles you rated
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The OutfitRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 4.0
Death on the NileRated ★ 4.5
Darkest HourRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
NobodyRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0