Movies
Ratings
332
War of the ArrowsRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
UnfriendedRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Set Me FreeRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 2.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0