Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Newsies: The Broadway MusicalRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 1.5
The WalkRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5