Titles you rated
Cast AwayRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
NowhereRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 3.5
Not OkayRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
CompanionRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.0